Poranek w Szczuczynie (powiat grajewski) rozpoczął się od niebezpiecznego zdarzenia. Na skrzyżowaniu ulicy Szczuki i Sportowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – opla i skody. Kierujący obiema maszynami, kobieta i mężczyzna, odnieśli obrażenia. Policja zmuszona była do wyznaczenia objazdów, ponieważ droga została zablokowana z powodu kolizji.

Na skrzyżowaniu ulic Szczuki i Sportowej w Szczuczynie miał miejsce groźny wypadek. Około godziny 8 rano dwa samochody osobowe, opel i skoda, miały ze sobą kontakt. Siły straży pożarnej zostały skierowane na miejsce zdarzenia, gdzie stawiły czoła sytuacji z dwoma rozbitymi pojazdami. Droga była całkowicie niedostępna, a kierowcy obu samochodów zostali poszkodowani.

Z ustaleń policji wynika, że kierująca oplem 39-letnia mieszkanka powiatu grajewskiego, próbująca wjechać z ulicy Sportowej na ulicę Szczuki, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu skodą. W rezultacie doszło do zderzenia pojazdów, co doprowadziło do całkowitego zablokowania drogi. Jak mówi młodszy aspirant Grzegorz Gardocki z podlaskiej policji, kierowcy są zmuszeni korzystać z objazdów.