W dniach 23 i 24 marca 2024 roku na kortach tenisa stołowego w Kolnie odbywały się zawody, w których udział brali zarówno zrzeszeni jak i niezależni sportowcy z północno-wschodnich obszarów Polski. Głównym celem rywalizacji było zdobycie tytułu mistrza miasta Kolna. W kategorii open zwycięstwo przypadło Markowi Krymskiemu, który w decydującym meczu triumfował nad Kamilem Szczuką z klubu Ósemka z Białegostoku.

Na arenie rozgrywek deblowych stawiły się blisko 30 par. Zaszczytne trzecie miejsce zdobyli Marek Krymski i Sebastian Janiszewski. Wśród najmłodszych uczestników – adeptów sekcji tenisa stołowego MOSiR – szczególnie zapadli w pamięć Liwia Pieńczykowska i Janek Strzałkowski. Zmagali się oni w swoich grupach wiekowych, rywalizując ze sportowcami z białostockich Dojlid oraz z utytułowanymi zawodnikami z Giżycka i Pisanicy, reprezentującymi województwo warmińsko-mazurskie. Ostatecznie osiągnęli piąte miejsce w swoich kategoriach.

Pozytywnie zaskoczył również Patryk Zawistowski, który w kategorii open odnotował swoje pierwsze zwycięstwa. Pomimo że były to jego początki na takim poziomie rozgrywek, udało mu się osadzić w połowie zestawienia 58 zawodników.