11 maja 2024 roku, sobota, w Grajewie odbyła się jubileuszowa 25 edycja Międzynarodowego Ulicznego Biegu Wilka. Impreza sportowa, za którą stała Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, przyciągnęła mnóstwo uczestników i kibiców, dostarczając im niezapomnianych wrażeń. Charakteryzując to wydarzenie w najkrótszym możliwym ujęciu, można stwierdzić, że były to zmagania w dwudziestu dwóch biegach dla najmłodszych, biegu głównym oraz rywalizacji Nordik Walking. Wszystko to przyniosło wiele emocji sportowych i doskonałej rozrywki.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol co roku angażuje się w organizację Biegu Wilka – jednej z najbardziej prestiżowych imprez sportowych na terenie naszego regionu. W 2024 roku sportowcy mogli rywalizować w wielu konkurencjach przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Dystanse konkurencji wynosiły od 100 metrów do 10 kilometrów. Dodatkowo odbyły się bieg integracyjny oraz bieg otwarty dla wszystkich chętnych, a także konkurencja Nordic Walking na dystansie około 3 kilometrów.

Za każdym razem po zakończeniu rywalizacji na poszczególnych trasach, uczestnicy otrzymywali medale pamiątkowe. Najlepsi zawodnicy mogli cieszyć się z pucharami i biegowymi upominkami. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol zadbała również o regenerację zawodników po wysiłku. Dzięki swoim produktom mleczarskim, takim jak ukochane przez najmłodszych mleczko smakowe Łaciate, jogurt pitny Milko czy nowe jogurty wysokobiałkowe z linii Łaciaty Protein+, które zostały stworzone między innymi dla sportowców i osób aktywnych, zapewniono pełne odżywienie i szybką regenerację sił.