„Biały Orlik” zaprasza

Ruch to zdrowie! A ponieważ zimowa aura zagościła już w Polsce i grudzień 2021 jest chłodniejszy niż w latach poprzednich – jednym z najatrakcyjniejszych sposobów na aktywne spędzenie wolnego czasu jest jazda na łyżwach.

Możliwość skorzystania z dobrze utrzymanego lodowiska to prawdziwa gratka dla miłośników zimowych aktywności. Jazda na łyżwach sprawia wiele radości, zarówno młodszym, jak i starszym, dlatego w kolejnych miastach powstaje coraz więcej tego typu obiektów rekreacyjnych.

W Grajewie można już korzystać z lodowiska. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do odwiedzenia „Białego Orlika” – lodowiska, które zostało właśnie otwarte na terenie popularnego kompleksu sportowego Orlik.

Lodowisko funkcjonuje od 10 grudnia br. Pierwsi łyżwiarze mogli sprawdzić jakość tafli już od wczesnych godzin porannych.

Obiekt będzie czynny codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 20:30, w weekendy od godziny 12:00 do godziny 20:30.

Lodowisko dla wszystkich chętnych

Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Konieczne będzie jedynie poniesienie kosztów wypożyczenia łyżew, jeśli nie posiadamy swoich, co będzie się wiązało z pobraniem opłaty 6 złotych za godzinę użytkowania. Można też będzie wykonać ostrzenie łyżew – za 10 złotych.

Tak więc nie ma wymówki! Jeśli chcemy nabyć odporności i poprawić sobie nastrój – nie ma na to lepszego sposobu, jak postawienie na aktywność fizyczną i rekreację w „towarzystwie” łyżew, które w każdym wywołują wiele radości.

Lodowiska miejskie nie bez powodu przyciągają z roku na rok coraz większe rzesze wielbicieli „ślizgania” się po tafli.

Lodowisko jest otwarte zarówno dla osób jeżdżących indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych. Można dokonać rezerwacji obiektu na określone godziny dla grup powyżej trzydziestu osób.

Więcej informacji – na stronie MOSiR Grajewo.