Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że Wójt Gminy Grajewo wraz z Oddziałem Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Grajewie, podejmują inicjatywę organizacji Festynu Strażackiego. Wyjątkowe wydarzenie to zostało zaplanowane na 23 czerwca 2024 roku i odbędzie się w malowniczym miejscu jakim jest Wierzbowo.

Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcyjnych punktów programu tego dnia. Na uczestników festynu czekać będą bowiem liczne rozrywki, które pozwolą im lepiej poznać pracę strażaków oraz policjantów. Zarówno dorośli, jak i najmłodsi będą mogli zobaczyć na żywo pokazy strażackie oraz kreowane przez funkcjonariuszy prezentacje działań policyjnych.

Ale to nie koniec atrakcji! Na terenie festynu pojawią się również dmuchańce, zapewniając dzieciom wiele godzin świetnej zabawy. Dodatkowo, dla łasuchów, przygotowano stanowisko z watą cukrową oraz wiele innych smakołyków. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i cieszyć się tym niezapomnianym dniem.