Pod szyldem „Spotkania Wolnych Polaków – Bądźmy Razem” politycy Prawa i Sprawiedliwości prowadzą seria spotkań w najważniejszych miastach Polski. W ramach tych wydarzeń, 18 lutego, czyli w najbliższą niedzielę, do Grajewa przybędzie Przemysław Czarnek, były minister edukacji oraz poseł tejże partii. Spotkanie z nim zaplanowane jest na 16:00 w Dworku VICTORIA znajdującym się przy ulicy mjr. Jana Tabortowskiego 7.

W związku z rozpoczęciem kampanii samorządowej, partyjni liderzy PiS przemierzają kraj, spotykając się z mieszkańcami. Celem jest promowanie hasła „Spotkana Wolnych Polaków” oraz zaangażowanie obywateli w działalność samorządową. W tym kontekście, Przemysław Czarnek, znany ze swojej pracy jako minister edukacji, odwiedzi Grajewo. Spotkanie z jego udziałem odbędzie się w siedzibie Dworku VICTORIA, przy ulicy mjr. Jana Tabortowskiego 7, o godzinie 16:00.

Zaproszenie na to wydarzenie skierowane jest do wszystkich, nie tylko zwolenników partii Prawo i Sprawiedliwość. „Serdecznie zapraszamy każdego, dla kogo ważne są sprawy polskie, bądźmy razem” – zachęca Kazimierz Gwiazdowski, poseł na Sejm RP z ramienia PiS.