W pewnym zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w nocy z czwartku na piątek w rejonie Bargłowa Kościelnego, doszło do poważnego incydentu. Tuż przed północą, funkcjonariusze policji z Grajewa podjęli decyzję o pościgu za samochodem marki BMW. Kierowca tego pojazdu nie zastosował się do wymogu zatrzymania do kontroli. Niestety, po przejechaniu kilku kilometrów, doszło do kolizji, w której uczestniczyły oba pojazdy. W wyniku tego incydentu, trzy osoby wymagały opieki szpitalnej – kierujący BMW oraz dwaj funkcjonariusze policji.

Zgodnie z informacjami prasowymi, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o incydencie w czwartek o 23:50. 26-letni mężczyzna, którym okazał się kierowca BMW, był poszukiwany przez policję.

Kierowca BMW odmówił zatrzymania się do kontroli drogowej w Grajewie tuż przed północą i podjął próbę ucieczki. Policjanci z lokalnej komendy podjęli natychmiastowy pościg za nim. Kierujący BMW, wiedziony drogą w kierunku Rajgrodu, nie reagował na żadne próby zmuszenia go do zatrzymania – podaje rzecznik prasowy podlaskiej policji, Tomasz Krupa.