Podczas siódmej serii spotkań w podlaskiej A klasie piłki nożnej, drużyna Sky Białystok, nowość w tych rozgrywkach, kontynuowała swoją serię zwycięstw. Jest to jedyne zespoły, które do tej pory nie doznało żadnej porażki i utrzymuje pierwsze miejsce na czele grupy II.

W grupie I podlaskiej A klasy, pierwszeństwo utrzymują rezerwy Warmii Grajewo. Do tej pory nie poniosły one żadnej porażki – odnotowały sześć wygranych i jeden remis. W niewiarygodnie emocjonującym ostatnim meczu, Warmia II pokonała swojego najbliższego rywala, Polonię Raczki, wynikiem 3:2, dzięki czemu zwiększyła swoją przewagę w tabeli do pięciu punktów.

Grupę II podlaskiej A klasy dominuje Sky Białystok, który posiada pełen zestaw zwycięstw. Na drugim miejscu znajduje się Pasja Kleosin. Mimo iż ma mniej punktów o trzy od lidera, rozegrała dwa mecze więcej niż drużyna z Białegostoku.

Ostatecznie, w grupie III prym wiedzie Żubr Drohiczyn, który jak do tej pory nie doznał żadnej porażki w bieżącym sezonie. Żubr ma na swoim koncie sześć zwycięstw i jeden remis, dzięki czemu zdobył pięć punktów więcej niż Olimpia II Zambrów i Bocian Boćki.