IV Grajewski Zlot Motocyklowy

Święto motocyklistów i fanów motorów – na koniec lata w Grajewie. Już 22 sierpnia 2021 r., przed południem, rozpoczyna się czwarta edycja Grajewskiego Zlotu Motocyklowego. Początek imprezy – w centrum Grajewa, na parkingu Urzędu Miejskiego. Wyjazd kolumny motocykli zaplanowano na godzinę 11:00. Impreza główna odbędzie się na terenie Klubu Hades w Grajewie.

Głównymi organizatorami IV Grajewskiego Zlotu Motocyklowego są: Miasto Grajewo oraz Grajewskie Centrum Kultury.

Zlot będzie imprezą adresowaną do motocyklistów, ale nie tylko – jak zawsze – spotkaniu towarzyszyć będą atrakcyjne konkursy i zabawy – dla młodszych i starszych. Piknikowa atmosfera, w nieco mocniejszym brzmieniu, o które „zadba” m.in. zespół Habass, grający bluesa i rock’n’roll.

Na zlocie zabrzmią największe przeboje Jimiego Hendrixa, Erica Claptona, Tadeusza Nalepy i wiele innych utworów, świetnie wkomponowujących się w moto-imprezę.

Motocykle, muzyka i dobra zabawa

Zloty motocyklowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w całej Polsce. To wyjątkowe imprezy plenerowe, integrujące środowisko motocyklistów i wielbicieli tych wyjątkowych dwóch kółek i ryczących silników.

Kolumna jadących przez miasto motocykli to niezapomniany widok i jak widać również w Grajewie – oczekiwany. To już czwarty zlot w mieście i wszystko wskazuje na to, że impreza doczeka się kolejnych edycji. Nic w tym dziwnego – to świetna zabawa, która jest rewelacyjną propozycją na spędzenie aktywnego weekendu, szczególnie latem.

Na grajewskim zlocie nie zabraknie dodatkowych atrakcji – m.in. pokazu ratownictwa przeprowadzonego przez Straż Pożarną czy stuntu – widowiskowych technik kaskaderskich, wykonywanych na motocyklach. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają znaczki i naklejki pamiątkowe ze zlotu. Organizatorzy zapewniają także poczęstunek.