25 listopada stał się dniem, kiedy hala sportowa MOSiR w Grajewie rozbrzmiała gwarem kibiców zgromadzonych na turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski w Futsalu. Rywalizacja miała miejsce na poziomie wojewódzkim, a konkretnie na terenie Podlasia. Do udziału zdecydowało się przystąpić 12 drużyn z tego regionu. Wśród nich znalazły się takie ekipy jak Futsal MOSiR Grajewo, Multico Group Białystok, Włókniarz Białystok oraz MOKS Białystok, które stworzyły jedną grupę eliminacyjną.

W tym samym czasie, nie tylko w Grajewie toczyły się emocje. W stolicy województwa podlaskiego, w Białymstoku odbywały się równoległe rozgrywki dwóch innych turniejów eliminacyjnych.

Triumf w grupie przypadł grajewskiej drużynie, która dzięki wygranej zapisała się do finale wojewódzkich zmagań. W najważniejszym meczu tej części Polski będzie miała okazję powalczyć o tytuł mistrza Podlasia i uzyskać szansę rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim. Wielki finał, który odbędzie się 2 grudnia, zostanie zorganizowany w Choroszczy. Oprócz triumfatora eliminacji, Futsal MOSiR Grajewo, na boisku zobaczymy także Reprezentację PLP Białystok oraz drużynę PSP Podlasie.