Od 1 lipca br., Krzysztof Radzikowski, finansista z ogromnym doświadczeniem w pracy samorządowej, obejmie stanowisko zastępcy wójta Gminy Janów Podlaski. Do nowego stanowiska przystąpi pełen determinacji i z niezliczonymi pomysłami na napędzenie rozwoju gminy oraz poprawienie standardów życia jej mieszkańców.

19 czerwca zakończył się konkurs na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Janów Podlaski. Wyłoniono zwycięzcę – okazał się nim być Krzysztof Radzikowski, pełniący dotąd obowiązki skarbnika w gminie Biała Podlaska.

Nowo mianowany zastępca wójta to osoba o dużym doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie finansów, zdobytej dzięki wieloletniej pracy na różnych szczeblach samorządu. Posiada on również dogłębne rozumienie mechanizmów funkcjonowania gminy i jest świadomy jej aktualnych potrzeb.

W swojej nowej roli, Radzikowski zapowiada skupienie się na strategiach rozwojowych dla gminy oraz dążeniu do podniesienia jakości życia jej mieszkańców. Planuje również aktywnie wspierać wójta w realizacji postulatów z jego programu wyborczego.

Warto wiedzieć o Krzysztofie Radzikowskim: jest wykształconym ekonomistą, ma za sobą 15 lat pracy w sektorze bankowym, gdzie dosłużył się stanowiska dyrektora oddziału banku, zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach. Przed objęciem nowego stanowiska pełnił również funkcję skarbnika gminy Międzyrzec Podlaski i Biała Podlaska.