Ostatni dzień 2022 roku w Grajewie był rozbiegany. Ponad 100 mieszkańców w różnym wieku wzięło udział w corocznym biegu sylwestrowym. Na najlepszych czekały słodkie upominki a dla wszystkich ciepły napój i przekąska na mecie.

Najmłodszy uczestnik biegu miał 6 lat, najstarszy 79. Wszystkie osoby miały możliwość uczestniczenia w biegu na dystansie od 100 m do 3 000 m. Na koniec odbył się bieg wspólny, w którym mogli brać udział wszyscy uczestnicy biegu. Najlepsi w swoich kategoriach mogli liczyć na słodkie upominki. Każdy otrzymał również ciepły napój oraz zdrową przekąskę.

Po biegu w budynku MOSiR spotkali się wszyscy pasjonaci biegania w Grajewie, aby porozmawiać o minionym sezonie biegowym i wymienić się doświadczeniami i dobrymi radami.

Organizatorami całego przedsięwzięcia byli Klub Sportowy Maratonka Grajewo, MOSiR Grajewo, Centrum Organizacji Pozarządowych i Grajewskie Centrum Kultury, a bardzo pomogli: Miasto Grajewo, Gmina Grajewo, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Komenda Powiatowa PSP w Grajewie i Hufiec Biebrzański ZHP.