Zbliża się do finału jesiennie runda rozgrywek w klasie A podlaskiej ligi piłki nożnej. Rozgrywki Grupy I zakończyły się, a tytuł mistrza jesieni przypadł drużynie rezerw Warmii Grajewo.

Drużyna rezerw Warmii II Grajewo mogła cieszyć się tytułem mistrza jesieni w ramach Grupy I klasy A w piłce nożnej. Wszystko wskazuje na to, że Polonia Raczki wygrała mecz z Jasionem Jasionówka przez walkower 3:0, ponieważ przeciwnik nie przybył na zaplanowane spotkanie. Jeśli ten wynik zostanie oficjalnie potwierdzony, to po pierwszej części sezonu drużyna rezerw Warmii Grajewo będzie miała trzy punkty przewagi nad drużyną Polonii.

W Grupie II, Korona Dobrzyniewo Duże posiada trzy punkty przewagi nad Magnatem Juchnowiec Kościelny. Z kolei, w ramach Grupy III, liderem jest Żubr Drohiczyn, który ma jedno punktowe prowadzenie nad rezerwowymi Olimpii Zambrów.

Wyniki ostatnich meczów GRUPY I przedstawiają się następująco: Verta Suwałki pokonała Grab Janówka 3:2, ŁKS II Łomża nie dał szans Jastrzębiowi Knyszyn, wygrywając 11:0, Wissa II Szczuczyn zwyciężyła Orzeł II Kolno 5:1, a spotkanie Warmii II Grajewo z Narew Choroszcz zakończyło się remisem 2:2.